Prosimy wszystkich o modlitwę w nadesłanych intencjach. Nowe intencje prosimy przesyłać na adres: Informacje o otrzymanych łaskach prosimy zgłaszać:

Biuro Postulatorskie Krakowskiej Prowincji Karmelitów Bosych
ul. Karmelicka 22, 34-100 Wadowice, adres e-mail:

Nadesłane intencje

Bardzo prosimy o modlitwę za małą 5-cio letnią Łucję i jej rodzinę. Mieli ciężki wypadek samochodowy. Była reanimowana, jest w śpiączce, ma obrzęk mózgu. Rano była poprawa, ale teraz jej tato dzwonil i mówił, ze tylko cud może pomoc. Służebnico Boża Kundusiu przyczyń się za nimi i wyproś cud uzdrowienia.
Rodzina i przyjaciele

Za przyczyną Służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec prosimy o łaskę zdrowia i wytrwania w cierpieniu dla Pani Franciszki Bartkowskiej z Siwcówki, siostry spowiednika Kundusi, ks. Bronisława Bartkowskiego. Jest w bardzo ciężkim stanie.
Proszą czciciele i przyjaciele

Za przyczyną Służebnicy Bożej Kundusi Siwiec prosimy o potrzebne łaski i zdrowie dla chorej cioci Marysi, która przebywa w szpitalu w wyniku infekcji Covid-19 i znajduje się w ciężkim stanie, prosimy bardzo o modlitwę.
Prosi rodzina

Za przyczyną Służebnicy Bożej Kunegundy Siwiec o potrzebne łaski, dobre owoce przechodzonej bardzo ciężkiej choroby oraz zdrowie duszy i ciała dla Sebastiana Nowak.
Prosi rodzina i przyjaciele

Kundusiu, przyczyniaj się za chorymi, zakażonymi wirusem Covid-19, w szczególności prosimy o łaską zdrowia i potrzebne siły dla oo. Szczepana, Alberta i Grzegorza OCD,
Twoi przyjaciele

Strony